urfalı cigerci hasan usta servis kağıdı

urfalı cigerci hasan usta servis kağıdı

Şanlıurfa Merkezde faaliyet gösteren urfalı cigerci hasan usta Amerikan servis kağıt tasarım ve baskısı için bizi tercih ettiler. Amerikan servis de tıpkı klasik bir menü gibi ancak çok daha ayrıntılı tasarıma sahiptir. Bu tasarımın ayrıntılı olması ile amaç kurumsal kimliği ön plana çıkarmak ve müşteriye marka kalitesine dair pozitif bir izlenim bırakmaktır. Bu nedenden dolayı özel bir ebatta, üstün malzeme kalitesi ile imalatı gerçekleştirilmektedir. Uzman tasarımcılarımız tamamen işletmenizin faaliyetlerini, marka stratejisini, kurumsal kimliğini ve belirteceğiniz diğer özel detayları dikkate alarak sizlere en iyi tasarım çözümlerini sunacaktır ve onay vermeniz durumunda da tasarım için başlangıç yapmış olacağız.

Daha fazla bilgi ve fiyat teklifi için iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

  • Siparişinizi whatsapp ile gönderiniz tasarım gönderilir ve onayınız beklenir.
  • Minimum sipariş 5000 adettir.
  • Tasarım ücretsiz.
  • Ölçüsü 41×28.5 cm veya 32×45 cm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amerikan Servis Tasarımı ve Basımı Fiyatı Ne Kadar?

Bizimle iletişime geçerek, sizlere en uygun fiyat teklifimizi sunmamızı sağlayabilirsiniz. Adet sayısı, tasarım detayları, ebatlar ve diğer belirleyeceğiniz ayrıntılar doğrultusunda sizlere kesin ve net bir fiyat teklifi sunmaya hazırız.

Amerikan Servisler; Restoran, Cafe ya da fast-food gibi tüm yeme-içme mekanlarının
kurumsal kimlik kazanmasında ve profesyonel olarak satışı desteklemek için
menü veya  firma bilgilerinin basılı olduğu servis kağıtlarıdır

 

#urfamatbaa #amerikanservis #adana #birecik #gaziantep #nizip #osmaniye #sanliurfa #urfa #hatay #cigerci #haliliye #karaköprü #eyyübiye #mersin #cigerpare #arapoglu #hacibekir #lokanta #cigerciyusuf #zamanciger

0
  • Sepetinizde ürün bulunmuyor.