Biz Kimiz

Sanat Matbaa Tecrübemiz hızlı ve kaliteli baskı tekniğimiz kartvizit el ilanı kaşe davetiye bloknot gibi ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir

Günümüz teknolojisinde makine parkurumuz ve ekipmanlarımızla, tecrübeli üretim ve pazarlama kadromuzla “Kaliteli”, “Hızlı”, hizmet sunuyoruz.

Kurumsal değerlerimiz;
Kurulduğumuz günden bu yana gösterdiğimiz gelişimde bize her zaman rehberlik etmiştir. Bu değerler sayesinde Sanat Matbaa başarıyı tesadüf olmaktan çıkartmış ve sürekli kılmanın altyapısını oluşturmuştur.

 

Güvenilirlik 
İş etiği ilkelerine bağlılığımızla paydaşlarımız ve çalışanlarımızda yarattığımız güven en önemli varlığımız.

Yenilikçilik 
Yeniliklere sürekli açık ve öğrenen bir organizasyon olmanın gereklerini yerine getirmeyi bir ilke olarak benimsiyoruz.

Sorumluluk 
Çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilincinde hareket ediyoruz.


Kaliteli matbaa işi firmanızın kurumsal kimliğini veya yapmış olduğunuz işin kalitesini de belli eder. Matbaa işlerinden kaliteli sonuç alabilmek için deneyim her zaman en önemli olan kriterdir. Deneyimsiz matbaacılık işlerinde müşterilerinizin veya hedef kitlenizin arzu ettiği veya sizi tercih etmesi için gereken çalışmanın yapılmaması sonucunda almış olduğunuz hizmet ne yazık ki geri dönüşü düşük olan bir hizmet olacaktır. Firmaların kurumsal çizgilerini yıllardır takip eden ve çağa ayak uyduran tasarımlar için deneyimli personeller şarttır.

Sanat matbaa alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip deneyimli personeliyle matbaa ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayarak firmanızın kurumsallığını,güvenilirliği veya reklam tanıtımlarınızın doğru şekilde doğru bir biçimde müşterilerinize yansıtılması için en iyi matbaa firması tercihidir. Maliye bakanlığı ile yapılan anlaşmalı matbaa firmaları listesinde yer alıp her türlü fatura basımı yapabilmekte. Kartvizit,Katalog,Davetiye ve diğer tüm matbaa işlerini yapabilmekteyiz. Matbaa firmaları arasındaki en uygun fiyatı verirken kaliteli matbaa işçiliğinden ödün vermemekteyiz. Yapılacak olan ön çalışmanın sonucunda sizin istediğiniz ve bizim deneyimimiz sayesinde ortaya çıkan matbaa projesi size sunulduktan sonra en kısa süre içerisinde size teslim edilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için iletişim formumuzdan online olarak bize başvurabilir veya telefon numaralarımızdan müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.