Urfa Katalog

 

 

 

Çizgi Mutfak Mobilya’ya yapmış olduğumuz katalog çalışması A/4 Boyutunda 300 Gr. Yüksek Kalite Parlak Kuşe Kağıda Basılmıştır Sizlerde Siparişleriniz için

WhatsApp logo

 

 

katalog baskı, katalog bastır, online katalog, online katalog siparişi, katalog baskı fiyatları, katalog sipariş

 

Firmanızın ürünleri ya da hizmet verdiğiniz alanlar hakkında ayrıntılı bilgiyi müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog sahibi olmaktan geçer. Tüm ürünlerinizi ve öne çıkarmak istediklerinizi ayrıntılı bir biçimde inceleme olanağı sunan katalog baskı, hem kendinizi net bir şekilde anlatma, kurumsal kimliğinizi öne çıkarma işlevi görür hem de müşterinizin ihtiyaç duyduğu bilgileri kısa ve öz bir biçimde sunar.

 

Katalog Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Etmeli? 

  • Katalog tasarım aşamasına geldiğinizde başka firmaların kataloglarını inceleyerek örnek tasarımlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle rakip firmalarınızın kataloglarını incelemek, öne çıkarmanız ya da farklılaşmanız gereken noktaları fark etmenize olanak sağlar.
  • Katalog tasarımlarınızı yaparken kurumsal kimliğinizle uyumlu bir çizgide ilerlemeye gayret edin.
  • Katalogların ürün gamınızı tam olarak yansıtıp yansıtmadığından emin olun.
  • Müşterilerinizin öncelikli olarak ihtiyaç duyduğu bilgileri öne çıkarın.
  • Müşterilerinizin belli dönemlerde farklı ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulundurarak sezon trendlerine uygun bir katalog hazırlayın. Tüm ürün ve hizmetleriniz için tek bir katalog hazırlamak yerine, her sezona özel kataloglar hazırlayarak daha ayrıntılı bilgiye yer verebilirsiniz.
  • Kataloglarınızı fotoğraf ve grafiklerle desteklemeniz, daha doyurucu bir bilgi akışı sağlamanıza ve ürünlerinizin müşteriler tarafından daha rahat anlaşılmasına yardımcı olur.