Зеленський Підписав Закон, Що Затверджує Сертифікати На Придбання Книг Для Молоді Новини На Kp Ua

20

Read more about книги програмування here.

Якщо ти шукаєш курси з Java, то радимо звернути увагу на DAN. За 6 місяців навчання ти вивчиш популярну мову програмування і будеш розробляти вебінтерфейси та програми. Також на курсах ти отримаєш підтримку від кар’єрного центру та зможеш успішно працевлаштуватися. Кожна з цих книг допоможе вам розвинути навички програмування, зрозуміти важливість хорошого коду та навчитися застосовувати найкращі практики при розробці програмного забезпечення. Вона надасть усі необхідні рекомендації щодо покращення, рефакторингу та підтримки успадкованого коду. У ній розповідається, чому це так важливо, і як цього досягти.

  • Ще одна вічна класика для Java-програмістів — це Clean Code.
  • Це хороший вибір, якщо ви хочете навчитися писати програми, які виконують тривалі завдання на пару годин за кілька хвилин.
  • Книга зосереджується на мисленні та звичках, які розробники повинні перейняти, щоб вважатися справжніми професіоналами у своїй галузі.
  • Довідник DevOps — це книга, написана Джином Кімом, Джезом Хамблем (автор), Патріком Дебуа (автором), Джоном Віллісом (автором), Джоном Олспоу (передмова).
  • Наприклад, розділ, у якому розглядається, як мають називатися змінні, займає thirteen сторінок.

Які IT книги прочитати у 2024 році ви дізнаєтеся із цієї статті. Створення проєктів — чудова мотивація для продовження навчання, тому ця книга однозначно не могла не потрапити в наші рекомендації. Якщо ви захоплений Java-програміст, швидше за все, ви вже прочитали більшу частину цих книг. Сер Герберт Шільдт також виконав гідну похвали роботу з підтримки книги в актуальному стані, наприклад 7-е видання цієї книги тепер охоплює Java 9. Прочитавши 4-е видання цієї книги, я настільки багато зрозумів про Java і написання кращого коду, що не можу почати пояснювати. Це книга, яка навчила мене, чому композиція краще, ніж спадкування, і як ви можете змінити поведінку класу під час виконання, не зачіпаючи вже випробуваний і перевірений код.

книги для програмістів

Вам завжди буде чому повчитися, і тому я вважаю їх найбільшими книгами по Java всіх часів. Ідеї та рішення, описані в посібнику, допоможуть спеціалісту витрачати менше часу на роботу і виконувати її більш ефективно. Друга IT книга – «Мистецтво автономного тестування з прикладами на С#» Роя Ошероува. Посібник про Unit-тести знадобиться кожному PHP-тестувальнику. Приклади в книзі написані на C#, але будуть зрозумілі програмістам, котрі знають якусь статичну типізовану мову, наприклад, C++ або Java. Ця мова в розробці програмного забезпечення сьогодні є однією з домінантних.

Якщо ти хочеш стати Java-програмістом у 2024 році, то радимо використовувати для навчання всі можливі способи. Звісно, для початку варто обрати хороші курси, де тебе навчатимуть викладачі, які самі пройшли цей шлях і працюють у топових компаніях або ж мають багато замовників на фрилансі. Адже хороші книжки – це хоч і класичний, але один із найцінніших ресурсів на шляху навчання. Навіть якщо ви тільки починаєте свій шлях програмування, рано чи пізно ви дізнаєтеся, що таке успадкований код або legacy-код. Це особливо актуально для роботи у великих компаніях, де такі коди можуть бути вже кілька років.

книги для програмістів

У цій найкращій книзі з програмування ви отримаєте повний огляд технології. У книзі також розповідається про поширені помилкові уявлення навколо цього. У цьому довіднику досліджується використання ШІ в комп’ютерних програмах, масштаби та історія ШІ. Автор також пояснює, як підходити до розробки програмного забезпечення з честю, самоповагою та гордістю. Це допомагає вам спілкуватися та оцінювати важкі рішення з ясністю та чесністю.

Це ідеальний довідник для всіх, хто керує командою програмного забезпечення, як керівник групи або керівник проекту. Отже, цю книгу кожен, хто керує програмним забезпеченням, має читати й перечитувати раз на рік. На сайті Yakaboo працює зручний пошук за книгами, ви легко зможете підібрати необхідні видання з конкретних мов програмування, за їх авторами, видавництвами, серіями та цінами. Ця цікава книга дасть змогу переосмислити взаємодію з клієнтом і не робити зайві дії. Основна ідея полягає в тому, що спочатку айтішник пише тести, які провалюються (test fails), а потім розробляє функціонал (test passed), щоб ці тести працювали.

книги для програмістів

Я вивчив багато концепцій Java, і багато хто з моїх помилок також розвіялися після читання. Це одна з найкращих книг із кодування, яка ідеально підходить для новачка, який хоче знати ядро ​​C++ ideas і техніки. Книга допоможе вам навчитися на прикладах, які висвітлюють найкращі сучасні стилі програмування та методи розробки програм. C++ Primer — це книга, написана Стенлі Б., яка з самого початку представляє стандартну бібліотеку C++. Це допомагає вам писати корисні програми без необхідності опанувати всі аспекти мови C++. Книги охоплюють багато прикладів, а також демонструють, як найкраще використовувати їх.

«Effective Java» Джошуа Блоха, безсумнівно, найкраща книга по Java. Це книга, яку необхідно прочитати Java-програмістам будь-якого рівня підготовки. Ви дізнаєтеся стільки про Java і її API, скільки можете собі уявити. Ця книга пропонує базову концептуальну теорію штучного інтелекту. Це допомагає студентам на курсах бакалаврату та магістратури зі штучного інтелекту.

Він пропонує деякі найкращі практики проектування та фундаментальні принципи, які полегшують проекти програмного забезпечення, з якими стикається complex домени. Кишеньковий путівник по Linux – це книга, написана Джейсоном Кенноном. Це також допоможе вам опанувати найбільш корисні та важливі команди. Це ідеальний довідник як для початківців, так і для тих, хто хоче навчитися працювати з Linux, або для досвідчених користувачів. Head-First Java — одна з найкращих книг для навчання програмуванню, яка надає доступ до інформації, яку повинен знати кожен програміст на Java. Більшість книжок про Java, написаних сьогодні, призначені для просунутих розробників, але Head First Java взяв до уваги проблеми, з якими стикаються початківці Java.

Ще одна вічна класика для Java-програмістів — це Clean Code. Як випливає з назви, він вчить писати чистий код, що дуже складно вивчити. Цікава книга про корисний інструмент, тому що користуватися системою контролю версій потрібно всім. Книга класна тим, що тут все написано в дуже лаконічній та зрозумілій формі, тому нею зручно користуватися, коли є необхідність щось перевірити чи уточнити. Мартіном, Стівом Макконнеллом, Девідом Томасом і Ендрю Ханом, є улюбленими серед новачків і досвідчених програмістів. Автори також включають приклади, що охоплюють різні технології, такі як JMS, MSMQ, Microsoft BizTalk, SOAPі XSL.

книги для програмістів

Це ніколи не було раніше підходу до навчання Java, і книги використовують старовинні малюнки, головоломки, кодові вправи, головоломки тощо для ефективного навчання. Ви побачите, що книга добре структурована, інформативна та інтуїтивно зрозуміла для навігації. «Ефективна робота з застарілим кодом» — це книга з програмування, написана Майклом К.

По-друге, такий успіх вона здобула завдяки класному поєднанню теорії та практики. Автор пропонує вам швидкий та простий шлях освоєння, навіть якщо у вас немає досвіду програмування. Якщо ти хочеш знати, яких стандартів потрібно дотримуватися під час написання коду, ця книга – біблія для розробників. Відмінний посібник, в якому надані всі необхідні дані про алкоритми та структуру даних.

Excel 2019 Bible це книга, написана Майклом Олександром Річардом Куслейкою Джоном Вокенбахом. Ця книга є найповнішим практичним посібником для всіх ваших потреб у Excel 2019. Ви також навчитеся використовувати шаблони, застосовувати формули, створювати зведені таблиці, аналізувати дані та багато іншого. Ви починаєте з вивчення базової структури мови JavaScript, а також керуючих структур, функцій і структур даних. Після цього ви дізнаєтеся про обробку та виправлення помилок, модульність і asynchronous програмування, і, нарешті, ви дізнаєтеся, як JavaScript використовується для їх програмування.

Ця класична книга пропонує широкий спектр нових зразків коду для ілюстрації мистецтва та науки розробки програмного забезпечення. Експрес-курс» Наомі Седер – цікава книга для айтішників, які вже знають інші мови програмування і хочуть почати працювати на Python. У книзі враховані зміни, які відбулися у Python за останні роки». Книга Роберта Мартіна розглядає важливість правильної архітектури програмного забезпечення. Вона продовжує розвивати теми книг “Чистий код” та “Ідеальний програміст” поступово підвищуючи рівень та поглиблюючи знання. У книзі багато матеріалу приділено ролі проектування та архітектури розробки програмного забезпечення.

А в динамічному IT світі важливо дізнаватися про новації одним із перших, щоби бути затребуваним спеціалістом із високою заробітною платою. До того ж IT фахівці часто співпрацюють із закордонними компаніями, тому англійська для айтішника – це will must have. Вона буде читатися важче, ніж інша профільна література, але варто витратити час і сили, щоб із нею познайомитися. Знання із цього посібника значно підвищать рівень професійності айтішника й дадуть змогу ефективніше розбудовувати великі продукти.

«Дизайн звичних речей» Дональда Нормана – це посібник, після прочитання якого дизайнер дізнається про прийоми, які допоможуть помічати і створювати гарний дизайн. Норман розглядає типові помилки спеціалістів, дає дизайнерам різні поради і способи запобігти їм. Автор розповідає про особливості взаємодії із замовником та знайомить початківця з класичними помилками дизайнерів. Перший посібник – «Створюємо динамічні вебсайти з допомогою PHP, MySQL, JavaScript, CSS і HTML5» Робіна Ніксона. Це книга-огляд усього світу програмування і сучасних технологій, які в ньому використовуються. У посібнику теоретичний матеріал підкріплений практичними порадами.

Потрібно набагато більше, ніж знання бібліотеки модульного тестування, такий як JUnit або Mockito, і саме тут ця книга допомагає. Якщо ви серйозно ставитеся до якості коду і написання модулів, інтеграції та автоматизації, Test Driven — це книга, яку варто прочитати. Introduction to Algorithms книга містить широкий спектр algorithms в глибину. Кожен розділ цієї книги є відносно самостійним і може бути використаний як навчальний матеріал.

The algorithms описані в цій книзі англійською мовою та псевдокодом. «Вивчаємо Python» Марка Лутца – практична книга для програмістів, які тільки починають вивчення цієї мови програмування. Python у підручнику розглядається детально і з усіх сторін, а кожен розділ написаний простою і зрозумілою мовою. Після кожного параграфу є питання для самоперевірки, завдання і корисні ілюстрації. The Definitive Guide» David Flanagan – це книга-бестселлер, яка є путівником для айтішників упродовж 25 років. Цей посібник чудово підійде для початківців, які хочуть вивчити JavaScript.

Ще донедавна ця книжка не була настільки актуальною, але зараз її оновили до 17 версії, тому радимо вивчити. Підручник знайомить з принципами роботи алгоритмів та їх проектування. Охоплює широкий спектр тем, включаючи алгоритми сортування та пошуку, графові алгоритми, динамічне програмування та жадібні алгоритми. Вона також містить розділи, присвячені таким складним темам, як рандомізовані алгоритми, лінійне програмування та криптографія. Книга написана так, щоб бути доступною як для студентів, так і для професіоналів, з чіткими поясненнями та детальними прикладами.

Наприклад, розділ, у якому розглядається, як мають називатися змінні, займає 13 сторінок. Тобто айтішник, який прочитає це – обов’язково розбереться з важливою темою. Також тут розглядаються загальні концепції програмування, такі як обробка винятків та засоби розробки. У книзі також розглядаються такі інструменти Python, як декоратори, дескриптори, метакласи та обробка Unicode для просунутих читачів та програмістів.

Бен Фрейн займається вебдизайном і веброзробкою з 1996 року. Ця книга представляє складні алгоритми та структури даних у доступній та зрозумілій формі. Ви навчитеся розбиратися в алгоритмах та застосовувати їх у своїх програмних проектах. Фактично, вона доповнює шаблони проектування Head First, пояснюючи методи об’єктно-орієнтованого програмування і дизайну. Чесно кажучи, вивчити Java легко, але складно написати найкращий Java-код, заснований на суворих принципах ООП, і саме в цьому книга допомагає.

Bir yanıt yazın